Eventy Firmowe

Spotkania wyjazdowe zarządu

 • zakwaterowanie_19
  Zakwaterowanie

  Aranżujemy kompleksowe spotkania wyjazdowe zarządu firmy

  W naszej ofercie świadczymy możliwość zorganizowania pobytu zarządu w różnych miejscach przeznaczenia, zależnych od preferencji klienta: agroturystyka, spa, luksusowy hotel, pobyt w mieście z możliwością uczestnictwa w teatrach, premierach, zwiedzaniem itp.

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji oraz setkom posiadanych partnerów biznesowych, z którymi współpacujemy – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością i jakością świadczonych usług.

 • atrakacje_15
  Atrakcje

  Dokonujemy wszelkich starań aby pobyt gości w miejscu docelowym mógł zaoferować im pełny pakiet atrakcji zarówno w miejscu zakwaterowania, jak i poza nim. Świadczymy możliwość wzięcia udziału w wielu imprezach tematycznych/scenariuszowych oraz zabawach rekreacyjnych oferowanych przez naszą firmę. Nakierunkujemy Twoje spotkanie wyjazdowe na preferowany przez Ciebie aspekt: rozrywkowy, edukacyjny, relaksacyjny, rekreacyjny. Zorganizujemy Twój wyjazd od A do Z!

 • zebrania_07
  Zebrania

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarządu, w przypadku wystąpienia konieczności odbycia narad podczas trwania wyjazdu – oferujemy możliwość zarezerwowania salki konferencyjnej, dostosowanej do posiedzeń, wyposażonej w sprzęt audiowizualny. Istnieje również możliwość uzupełnienia spotkania o aspekty edukacyjne (techniki redukcji stresu, nauka jogi itp.) oraz o niezbędny catering

 • vip_29
  VIP

  Marzysz o spotkaniu wyjazdowym zarządu w wersji LUX? Chcesz poczuć się jak prawdziwy VIP? Poproś nas o przygotowanie oferty, a my dostosujemy ją do najbardziej wygórowanych potrzeb.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!