Eventy Firmowe

Podróże motywacyjne i programy premiowe

 • rozwoj_osobisty_24
  Rozwój Osobisty

  Twoim celem jest zmotywowanie działów firmy i podniesienie poziomu sprzedaży? A może chciałbyś wręczyć efektywnemu pracownikowi "premię”, w zamian za wygranie "konkursu pracownika miesiąca” i wynagrodzić jego wysiłki w sposób oryginalny, który przysłuży się dalszemu rozwojowi osobistemu?

 • budowanie_zespolu_14
  Team-building

  EventForYou to agencja eventowa, która specjalizuje się w organizowaniu imprez i podróży motywacyjnych zawierających aspekty zarówno edukacyjne (np. zabawny sposób nauki technik redukcji stresu, niewerbalnego języka ciała, jogi itp.), team-buildingowe, integracyjne, jak i rozrywkowe

 • rozrywka_23
  Rozrywka

  W naszej ofercie świadczymy organizację podróży motywacyjnych, imprez firmowych, scenariuszowych, gier zespołowych, wyjazdów survivalowych i programów premiowych, które wspierają wiele założeń korporacji na terenie całej Polski oraz za granicą.

 • vouchery_12
  Vouchery

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji oraz posiadanych partnerów biznesowych, z którymi współpacujemy – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością i jakością świadczonych usług.

  Polecamy z korzystania z oferowanych przez nas voucherów podarunkowych.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!