Imprezy plenerowe Poznań

 • rozrywka_28
  Rozrywka

  Firma EventForYou specjalizuje się w organizowaniu imprez masowych artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych oraz większych wydarzeń tematycznych, okolicznościowych. Działamy na terenie całego kraju.

 • atrakacje_15
  Atrakcje

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, współpracy z setkami partnerów biznesowych oraz posiadaniu na własność dużej ilości sprzętu rozrywkowego – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością oferowanych usług. Aktywnie pozyskujemy sponsorów organizowanych dla Was imprez.

 • rozrywka_23
  Festyny i parady

  Realizujemy między innymi takie przedsięwzięcia jak: masowe bicie rekordów Guinessa, świętowanie zakończenia lata, organizowanie większych pikników rodzinnych, pikników firmowych, moto pikników, parad równości, parad samochodowych, wydarzeń kulturalnych połączonych z akcjami non- profit itp. Oferujemy organizację tematycznych festynów (np. festyny lotnicze), festynów promujących wsie i miasta, sylwestrów branżowych.

 • flash-mob_30
  Flash mob

  W naszej ofercie posiadamy również organizację profesjonalnych akcji Flash Mob.

 • odpowiedzialnosc_biznesu_21
  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

  Wydarzenie można połączyć ze społeczną odpowedzialnością biznesu tzw. CSR, która będzie miała na celu zawarcie w imprezie akcji charytatywnej, której efekt przyczyni się do konkretnego szczytnego celu.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!


Imprezy plenerowe - kompleksowa obsługa

Jeżeli zastanawiacie się, kto organizuje imprezy plenerowe w mieście Poznań, to świetnie trafiliście. Firma EventForYou specjalizuje się właśnie w organizowaniu tego typu wydarzeń. Działamy na terenie całej Polski, nie tylko w sercu województwa wielkopolskiego! Realizujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia plenerowe, takie jak organizacje większych pikników rodzinnych, masowe bicie rekordu Guinessa, świętowanie zakończenia lata, czy też parady równości i parady samochodowe.

Organizowane przez nas imprezy plenerowe wyróżniają się szerokim wachlarzem atrakcji. Poznań jest miejscem, gdzie najczęściej można zobaczyć i uczestniczyć w wydarzeniach przez nas zorganizowanych. To właśnie najczęściej w tym mieście można zobaczyć festyny, parady czy też flash moby, które właśnie przez nas były stworzone. A ze względu na dużą ilość sprzętu rozrywkowego, który posiadamy na własność, takie wydarzenia zawsze spełniają najwyżej postawione przez firmy zlecające oczekiwania!


Organizacja imprez plenerowych Poznań

Organizacja imprez plenerowych, jest czymś, w czym się specjalizujemy. Nasze wydarzenia odbywają się w większych miastach Polski, takich jak chociażby Poznań. Organizujemy eventy najwyższej jakości, ponieważ posiadamy szeroki wachlarz atrakcji, oraz dużą ilość sprzętu rozrywkowego na własność. Wykreujemy dla ciebie wydarzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i sprawi, że wizerunek twojej firmy będzie jak najlepszy. Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych!