Organizacja imprez masowych Poznań

 • indywidualny_charakter_08
  Indywidualny charakter imprezy

  Firma EventForYou specjalizuje się w organizowaniu imprez masowych artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych oraz większych wydarzeń tematycznych, okolicznościowych, które odbywają się pod szyldem korporacyjnym, marka firmy jest widocznie powiązana z imprezą. Działamy na terenie całego kraju.

 • rozrywka_23
  Rozrywka

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, współpracy z setkami partnerów biznesowych, profesjonalnymi hostessami oraz posiadaniu na własność dużej ilości sprzętu rozrywkowego – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością oferowanych usług. Aktywnie pozyskujemy sponsorów organizowanych dla Was imprez. Oferujemy możliwość aranżacji części artystyczno-rozrywkowej wydarzenia w sposób scenariuszowy (bogaty wachlarz propozycji tematyki imprezy, organizacja gwiazdy wieczoru/zespołu itp.).

 • promocja_32
  Promocja marki

  W imprezach masowych i plenerowych połączonych z promocją firmy uczestniczą zarówno potencjalni, jak i obecni klienci firmy. Wobec tego naszym celem jest przygotowanie dla Was oferty imprezy przepełnionej promocją marki, pozwalającej na zrobienie wrażenia na pracownikach, dostawcach, interesariuszach, a także w ramach preferencji – przyciągnąć media. Organizowane przez nas imprezy masowe, korporacyjne to dynamiczne narzędzia sprzedaży, marketingu i public relations .

  Realizujemy między innymi takie przedsięwzięcia jak premiery nowych marek, produktów, świętowanie specjalnych obchodów organizacji jak np. 100 lecia klubów sportowych itp., masowe bicie rekordów Guinessa, świętowanie zakończenia lata, organizowanie większych pikników rodzinnych, pikników firmowych, moto pikników, parad samochodowych, wydarzeń kulturalnych pod patronatem firmy. Oferujemy organizację tematycznych festynów (np. festyny lotnicze), festynów promujących wsie i miasta, sylwestrów branżowych.

 • odpowiedzialnosc_biznesu_21
  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

  Wydarzenie można połączyć ze społeczną odpowedzialnością biznesu tzw. CSR, która będzie miała na celu zawarcie w imprezie akcji charytatywnej, której efekt przyczyni się do konkretnego szczytnego celu.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!


Imprezy plenerowe - kompleksowa obsługa

Organizacja imprez masowych to dla naszej firmy EventForYou z miasta Poznań bułka z masłem. Specjalizujemy się w organizowaniu eventów masowych różnego rodzaju od artystyczno-rozrywkowych, poprzez sportowe, aż do rekreacyjnych czy okolicznościowych. Działamy nie tylko w sercu Wielkopolski, ale również na terenie całego kraju. Usługi, które oferujemy, wyróżniają się kompleksowością, ponieważ posiadamy na własność duże ilości sprzętu rozrywkowego, a także szeroki wachlarz atrakcji.

Dla firmy EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych, kreujemy twoje venty specjalnie dla ciebie, ponieważ doskonale wiemy, że od tego rodzaju imprez zależy wizerunek całej twojej firmy. Przedstaw nam swoje sugestie, a my wykreujemy ofertę, która najlepiej spełni wszystkie twoje oczekiwania. Organizacja imprez masowych to nasza specjalność. To dzięki nam tyle się dzieje w największych miastach Polski – Poznań, Warszawa, Wrocław. Z nami zorganizujesz taki event, na jakim naprawdę ci zależy!


Imprezy masowe

Z nami organizacja imprez masowych stanie się prostsza. Jesteśmy firmą z miasta Poznań, która doskonale zna się na rzeczy i wie, jak zrobić doskonały event masowy. W trakcie naszych imprez mogą także odbywać się zbiórki charytatywne, dzięki połączeniu wydarzenia masowego ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Dzięki temu będziesz mieć zebrania środków na jakiś konkretny szczytny cel, który postanowisz wspierać. Na imprezach masowych organizowanych przez nas będzie to możliwe.