Event Marketing

Imprezy korporacyjne

 • promocja_32
  Promocja marki

  Imprezy korporacyjne to szczególny typ imprez firmowych, które odbywają się pod szyldem korporacyjnym, marka firmy jest widocznie powiązana z imprezą.

  Uczestniczą w nich zarówno potencjalni, jak i obecni klienci firmy. Wobec tego naszym celem jest przygotowanie dla Was oferty imprezy przepełnionej promocją marki, pozwalającej na zrobienie wrażenia na pracownikach, dostawcach, interesariuszach, a także w ramach preferencji – przyciągnąć media. Organizowane przez nas imprezy korporacyjne to dynamiczne narzędzia sprzedaży, marketingu i public relations.

 • indywidualny_charakter_08
  Indywidualny charakter

  Plan imprezy jest opracowywany przez zespół EventForYou indywidualnie, tematyka i scenariusz są całkowicie podporządkowane wyjątkowości wydarzenia, każdy najdrobniejszy element imprezy – dopasowany do nadzwyczajnego charakteru uroczystości .

 • atrakacje_15
  Rozrywka

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, współpracy z setkami partnerów biznesowych oraz posiadaniu na własność dużej ilości sprzętu rozrywkowego – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością świadczonych usług. Oferujemy możliwość aranżacji części artystyczno-rozrywkowej wydarzenia w sposób scenariuszowy (bogaty wachlarz propozycji tematyki imprezy, organizacja gwiazdy wieczoru/zespołu itp.).

 • odpowiedzialnosc_biznesu_21
  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

  Imprezę korporacyjną możemy połączyć również z tematyką świętowania konkretnego wydarzenia okolicznościowego np. ważnej rocznicy w firmie, połączonej z promocją marki, z reklamą oferowanych produktów, nagłośnieniem imprezy w mediach, promocją nowych usług, organizacją imprezy piknikowej bądź masowej, a także działalnością związaną z CSR – Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!