Event marketing

Imprezy CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

 • niesienie_pomocy_02
  Niesienie pomocy

  Element Społecznej Odpowiedzialności Biznesu CSR pojawia się coraz częściej w programie scenariuszowym niemalże każdego organizowanego przez naszą firmę wydarzenia. Często oferowany jest przez ekipę EventForYou rownież jako osobny typ tematycznego spotkania/zabawy integracyjnej pracowników.

  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w ofercie EventForYou przejawia się poprzez niesienie pomocy oraz wsparcia tam gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Organizujemy akcje, których celem są takie przejawy działań jak: odnawianie domów dziecka np. tematyczne malowanie ścian bawialni, świetlic, wspólne zabawy z dziećmi w nich zamieszkujących, odwiedziny chorych dzieci w szpitalach w towarzystwie klaunów, w przebraniach itp., odrestaurowywanie placów zabaw, remonty części schronisk dla zwierząt i wiele, wiele innych.

 • zadowolenie_10
  Zadowolenie

  Co wyróżnia imprezy wykorzystujące CSR w swoich scenariuszach – to satysfakcja i radość płynąca z poczucia niesienia pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Pracownicy będą mieli szansę oderwania się od rzeczywistości pracy biurowej, rozładowania stresu poprzez kreatywne działania.

  Akcje realizowane w ramach CSR niosą za sobą poczucie zadowolenia, docenienia, efekt zrealizowanej pracy jest widoczny przez długi czas.

 • rozwoj_osobisty_24
  Poprawa wizerunku

  Oprócz niesienia pomocy najbardziej potrzebującym, osiągane jest również ulepszenie wizerunku firmy w oczach pracowników, klientów oraz opinii publicznej.

  Zachęcamy do włączenia aspektu CSR do imprez organizowanych przez Twoją firmę!

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!