Eventy VIP

Gale

 • wyjatkowe_wydarzenie_31
  Eksluzywność

  Firma EventForYou specjalizuje się w kompleksowej organizacji Gali, które stanowią ekskluzywną, bardziej rozbudowaną formę imprez firmowych i korporacyjnych. Co odróżnia je od ich wersji podstawowych to rozszerzenie oferty o bardziej wyszukane, bestsellerowe możliwości świętowania imprez biznesowych, bankietowych, okolicznościowych .

 • mikrofon_11
  Gwiazdy estrady

  Organizowane przez nas gale uświetnione są wielkimi gwiazdami estrady, program urozmaicają popularne kabarety, na imprezę mogą być zaproszone również osoby medialne, a to wszystko zaprezentowane w kompozycji z niezapomnianą oprawą artystyczną, audiowizualną, taneczną.

 • aranzacja_25
  Aranżacja artystyczno-rozrywkowa

  Unikalność i bardzo wysoka jakość przejawia się niemal w każdym aspekcie imprezy: w wyszukanych dekoracjach florystycznych, wyjątkowej scenografii, wysokiej jakości cateringowi, profesjonalnej obsłudze kelnerskiej, wysokiej klasy upominkach/gadżetach pamiątkowych dla uczestników, a także w dopasowaniu lokalizacji do rangi wydażenia. W ofercie galowej EventForYou posiadamy wybór ekskluzywnych sali, wysokiej klasy hoteli. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Oferujemy możliwość aranżacji części artystyczno-rozrywkowej wydarzenia w sposób scenariuszowy (bogaty wachlarz propozycji tematyki imprezy, organizacja gwiazdy wieczoru/zespołu, które będą udoskonalone do statusu ,,LUX”).

 • charytatywne_17
  Gale charytatywne

  Zespół EventForYou oferuje rownież zorganizowanie gali charytatywnej, której przyświeca szczytny cel.

  Tematyka i scenariusz proponowanych przez nas imprez są całkowicie podporządkowane wyjątkowości wydarzenia, a każdy jego najdrobniejszy element – dopasowany do nadzwyczajnego charakteru uroczystości.

  W ofercie możemy zaproponować transport dojazdowy na galę ekskluzywnymi limuzynami.

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, współpracy z setkami partnerów biznesowych, artystami oraz posiadaniu na własność dużej ilości sprzętu rozrywkowego – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością świadczonych usług.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!