Imprezy firmowe Poznań

Pikniki/Festyny firmowe, Imprezy

 • imprezy_plenerowe_16
  Imprezy Plenerowe

  Firma EventForYou specjalizuje się w organizowaniu imprez plenerowych artystyczno-rozrywkowych, sportowych, rekreacyjnych, a także innych wydarzeniach tematycznych, skierowanych do odbiorców konkretnej firmy. Realizujemy pikniki, festyny firmowe, spotkania plenerowe dla pracowników i ich rodzin.

 • rozrywka_23
  Rozrywka

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, współpracy z setkami partnerów biznesowych oraz posiadaniu na własność dużej ilości sprzętu rozrywkowego – wyróżniamy się wśród konkurencji kompleksowością świadczonych usług.

 • atrakacje_15
  Atrakcje

  Oferujemy organizację wydarzenia połączonego z konkursami dla dzieci i dorosłych, wykorzystaniem zabaw tematycznych/scenariuszowych , atrakcji typu dmuchańce, symulatory rodeo, trampoliny, waterball, zorbingball (kule umożliwiające chodzenie po wodzie i urozmaiconych powierzchniach) itp. Zapewniamy również catering, gwiazdę imprezy, aranżację części artystyczno-rozrywkowej imprezy.

 • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

  Wydarzenie można połączyć ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu tzw. CSR , która będzie miała na celu zawarcie w imprezie akcji charytatywnej, dzięki czemu efekt imprezy przyczyni się do konkretnego szczytnego celu.

 • Event Kreator
  Event Kreator

  Dla zespołu EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych. Od tego jak zostanie zorganizowana impreza zależy wizerunek Twojej firmy w oczach pracowników, klientów, potencjalnych konsumentów. Przedstaw nam swoje sugestie, a my stworzymy dla Ciebie ofertę najbliższą Twoim oczekiwaniom. Kreujemy Event dla Ciebie!


Organizacja i obsługa imprez firmowych

Nasza firma EventForYou specjalizuje się w organizowaniu różnego rodzaju imprez firmowych – od festynów, poprzez pikniki, aż po imprezy specjalne. Organizacja imprez firmowych w miastach takich jak Poznań wychodzi nam bardzo sprawnie, ponieważ posiadamy szeroki wachlarz atrakcji, a także wiele sprzętu rozrywkowego na własność. Nasze usługi wyróżniają się na tle konkurencji kompleksowym wykonaniem. Możesz więc być pewien, że będziesz zadowolony z oferty jaką ci przedstawimy.

Imprezy firmowe to dla nas bułka z masłem. W miastach takich jak Poznań wielokrotnie organizowaliśmy już wiele wydarzeń, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie. Bierzemy sobie twoje sugestie do serca w imprezach, które kreujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować wizerunek twojej firmy, a ty sam będziesz zadowolony z organizacji eventu. Dla firmy EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie podjąć się zorganizowania każdej imprezy!


Organizacja imprez firmowych Poznań

Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju imprez dla firm. Wiele czasu zajęła nam chociażby organizacja festynów firmowych w mieście Poznań, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej branży. Nasze wydarzenia zawsze są pełne atrakcji, ponieważ posiadamy szeroki ich wachlarz. Poza tym mamy w swoim posiadaniu także mnóstwo sprzętu rozrywkowego, który w trakcie eventu znacznie umila czas. Nasze imprezy firmowe pojawiają się w wielu województwach, a wielkopolskie jest jednym z nich!

Organizacja pikników firmowych to również jest dla nas bułka z masłem. Poznań jako miejsce, w którym najczęściej pojawiają się nasze wydarzenia, był już świadkiem wielu takich udanych imprez. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykreować dla twojej firmy takie wydarzenie, które podniesie jej wizerunek w oczach pracowników, jak i klientów. Nasz firmowy zespół EventForYou nie wie co oznacza słowo „niemożliwe”.