Atrakcje

LIMUZYNY

Portfolio 1

Luksusowe, kompleksowo wyposażone limuzyny sprawią, że zaproszeni na imprezę goście poczują się jak prawdziwe VIP-y. Wynajem ekskluzywnego samochodu gwarantuje wywołanie trwałego wrażenia na uczestnikach wydarzenia, jeszcze przed jego rozpoczęciem!

PIĘTROWY AUTOBUS

Portfolio 1

Imprezowy, piętrowy autobus typu Double-Decker porwie uczestników imprezy w podróż niesamowitych przeżyć, pozwoli na zabawę w prawdziwym, londyńskim stylu. Co więcej, zespół EventForYou oferuje możliwość dekoracji autobusów odpowiednio do tematyki wydarzenia. Pojazdy wyposażone są w odkryty, imprezowy dach oraz estradowe nagłośnienie.

PAINTBALL

Portfolio 1

Paintballowa walka i wymiana ognia między oddziałami firmy to gwarancja niezapomnianych emocji, motywującej rywalizacji oraz integracji pracowników. Różnorodne zadania taktyczne, profesjonalni prowadzący, bogate zaplecze cateringowe oraz baza noclegowa sprawią, że firmowa impreza paintballowa pozostanie na długo w pamięci uczesników.

FOTOBUDKA

Portfolio 1

Unikalna maszyna, która pozwoli uwiecznić emocje imprezy na drukowanych od ręki zdjęciach, a dzięki najnowszej technologii – umożliwi ich natychmiastowe udostępnienie w Internecie! Fotobudka to najbardziej pożądany i nowoczesny sposób utrwalenia emocji towarzyszących imprezie. Możliwość wykonania zdjęć w zabawnych pozach i przebraniach!

ATRAKCJE PLENEROWE

Portfolio 1

W naszej ofercie posiadamy najnowszy sprzęt do zabaw integracyjnych oraz rywalizacyjnych wykorzystywanych podczas mniejszych imprez plenerowych, jak i wydarzeń masowych (np. gigantyczne piłkarzyki, ścianki wspinaczkowe, symulatory lotu i rodeo, atrakcje dmuchane, ringi, siłomierze, waterball, zorbingball, bungee itp.). Atrakcje dobierane są indywidualnie do tematyki imprezy!

SPRZĘT DO GIER I KONKURSÓW

Portfolio 1

Posiadamy szeroki wachlarz najbardziej pożądanego na rynku sprzętu do gier i konkursów. Oferujemy m. in. takie atrakcje, jak mechaniczne siłomierze, profesjonalne sprzęty do strzelania, akcesoria dmuchane, laserowy paintball, mechaniczne rodea, gry TV, Oculus itp.

ZABAWY INTEGRACYJNE

Portfolio 1

Dzięki współpracy z dziesiątkami specjalistów oraz ekspertów w dziedzinie integracji, gwarantujemy zorganizowanie profesjonalnej imprezy integracyjnej, podczas, której uczestnicy nauczą się współpracy w zabawny, intrygujący sposób wykorzystujący szeroki wachlarz wyszukanych gier i atrakcji.

LIGHTSHOW, POKAZY LASEROWE

Portfolio 1

Jedna z najnowszych atrakcji technologicznych urozmaicających imprezę, dostępna od niedawna na polskim rynku. Lightshow to niezapomniane cykle artystyczne, pokazy świateł, zapierające dech w piersi efekty wizualne uzyskiwane są za pomocą sprzętu LED i laserów.

FIRESHOW

Portfolio 1

Widowiskowy pokaz tańca z ogniem, polegający na manipulacji płonącymi przedmiotami w rytm muzyki. Istnieje możliwość urozmaicenia choreografii w naukę zabawy z płomieniami, występy z ogniem: połykanie ognia, podpalanie ciała, plucie ogniem, chodzenie po węglach. Fireshow to gwarancja niezapomnianych przeżyć, ekscytujących zwrotów akcji, magicznych efektów specjalnych!

BURLESKA

Portfolio 1

Pokaz tańca wywodzącego się z popularnej w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych burleski. Wyjątkowy występ, który może połączony z tańcem hula hoop, wachlarzami z piór, pokazem połykania ognia i podpalania ciała. Niezapomniane wrażenia artystyczne!

WIOSKA HISTORYCZNA

Portfolio 1

Dzięki wykorzystaniu unikalnych atrakcji, autentycznych wzorów strojów i uzbrojenia, animatorów odgrywających wojów, rzemieślników – imprezę urozmaicić możemy w aspekt prezentujący kulturę i historię naszych przodków.

POKAZY PIROTECHNICZNE

Portfolio 1

Aby jak najbardziej uświetnić wyjątkowy charakter organizowanej przez nas imprezy – organizujemy profesjonalne, pełne zaskoczeń pokazy pirotechniczne. Tworzymy niepowtarzalne widowiska!

SZCZUDLARZ

Portfolio 1

Występy zawierające w sobie elementy sprawności szczudlarskich to idealny sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy firmowej. Pokazy szczudlarzy swoją unikalnością przyciągają uwagę gości oraz zachęcają do wspólnej zabawy.

ILUZJONISTA

Portfolio 1

Niesamowity magik swoimi sztukami wprawi w zdumienie największych sceptyków. Z łatwością załamie czasoprzestrzeń i oszuka grawitację. Intrygujące widowisko dla wszystkich gości.

GWIAZDY ESTRADY

Portfolio 1

Dzięki współpracy z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej estrady, licznym kontaktom z utalentowanymi artystami – zapewniamy najbardziej uzdolnionych muzyków oraz komików wieczoru, dla których scena to żywioł emocji.

DJ

Portfolio 1

Odpowiednio dobrany DJ to podstawowy czynnik wpływający na to, czy impreza będzie wspominana pozytywnie przez jej uczestników oraz czy obecni goście będą się dobrze bawić. Dzięki współpracy z najlepszymi dj-ami, konferansjerami oraz muzykami – możemy zagwarantować Ci, że wybrana muzyka zostanie dopasowana idealnie do charakteru imprezy.

POJAZDY MILITARNE I TERENOWE

Portfolio 1

Impreza urozmaicona w samochody terenowe, militarne, opancerzone pojazdy z czasów wojny, trasnportery – to gwarancja ekstremalnych przeżyć.

LASEROWY PAINTBALL LASER TAG

Portfolio 1

Paintball laserowy Laser Tag to nowoczesny sposób na odbycie walki między zawodnikami w rzeczywistości nierealnego świata. Gry zespołowe laser tag to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne. Gwarantują niezapomniane przeżycia i rywalizację między zawodnikami.

KONFERANSJER

Portfolio 1

Profesjonalny konferansjer, który poprowadzi imprezę, tak by zachęcić wszystkich uczestników do wzięcia udziału w zaplanowanych atrakcjach, zabawach. Od tego jak wydarzenie zostanie zaaranżowane przez prowadzącego – zależy sukces Twojego wydarzenia.

POKAZY TANECZNE, NAUKA TAŃCA

Portfolio 1

W trakcie prowadzonych przez nas imprez – oferujemy możliwość zorganizowania pokazów tanecznych prowadzonych przez profesjonalistów. Kategoria atrakcji uzależniona będzie od tematyki wydarzenia.

BARMAN

Portfolio 1

Podczas organizowanych przez EventForYou imprez firmowych oferujemy możliwość skorzystania z usług profesjonalnego barmana. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i kreatywności –przygotuje on dla Was najbardziej wyszukane, kolorowe drinki i koktajle!

BARISTA

Portfolio 1

Możliwość skorzystania z usług profesjonalnego baristy, który zapozna gości imprezy z techniką wybierania, parzenia oraz podawania kawy oraz zaznajomi uczesników z różnymi gatunkami trunku. Unikalne rozwiązanie na integracyjne eventy firmowe.

DEGUSTACJE ALKOHOLI, CYGAR

Portfolio 1

Profesjonalne degustacje wyrafinowanych, wyszukanych alkoholi i cygar to gwarancja udanej imprezy integracyjnej o przyjemnej, ekskluzywnej atmosferze.

COACHING ROZWOJU, KURSY MOTYWACYJNE

Portfolio 1

Organizujemy imprezy firmowe, w których istnieje możliwość uwzględnienia aspektu edukacyjnego. Organizowane szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie coachingu rozwoju, motywacji, którzy wraz z animatorami zabaw – przekazują wiedzę w atrakcyjny, niebanalny sposób. Idealne połączenie ,,przyjemnego z pożytecznym”.

PROFESJONALNA CHARAKTERYZACJA

Portfolio 1

Aby całkowicie wczuć się w klimat imprezy tematycznej – oferujemy możliwość profesjonalnej charakteryzacji uczestników imprezy w artystyczne makijaże.

WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW

Portfolio 1

Aby Twoi goście mogli lepiej wczuć się w klimat przewodniego motywu imprezy oferujemy im możliwość charakteryzacji. Szerokie zaplecze rozmaitych kostiumów tematycznych umożliwi uczestnikom imprezy przeistoczenie się w wymarzone postacie.

HOSTESSY, HOŚCI

Portfolio 1

Oferujemy możliwość zorganizowania imprez firmowych, targów, wydarzeń plenerowych itp. podczas której nad przebiegiem spotkania oraz promocją marki firmy czuwać będą profesjonalne hostessy i hości.

FOTOGRAF

Portfolio 1

Zawodowy fotograf uwieczni najważniejsze momenty imprezy, tak by można się było nimi cieszyć jeszcze długo po uroczystości. Możliwość przygotowania unikalnych kalendarzy, koszulek, kubków, gadżetów upamiętniających wydarzenia!

KAMERZYSTA

Portfolio 1

Profesjonalny kamerzysta postara się by materiał uwieczniający uroczystość obejmował najważniejsze, najbardziej atrakcyjne momenty imprezy. Na specjalne życzenie - istnieje możliwość przygotowania firmowego Lip-duba.

SYMULATORY

Portfolio 1

Mechaniczne atrakcje symulujące surfing, rodeo, loty samolotem itp. – pozwalają gościom całkowicie wczuć się w klimat organizowanej imprezy. Symulatory to gwarancja szaleństwa i wyśmienitej zabawy.

KINECT

Portfolio 1

Interaktywna konsola,pozwalająca na wyczuwanie ruchu, zaangażuje uczestników imprezy we wspólną zabawę, sprowokuje aktywność oraz zapewni mnóstwo doskonałej zabawy!

OCULUS

Portfolio 1

Nowoczesne urządzenie pozwalające na przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości i przeżycie niezapomnianych przygód. Pozwól uczestnikom imprezy poczuć się jak w prawdziwym ,,Matrixie”.

KARAOKE

Portfolio 1

Karaoke to idealne rozwiązane na niemal każdą imprezę firmową! Gwarancja niesamowitej zabawy, integracji uczestników oraz pozytywnej grupowej rywalizacji przy dźwiękach największych radiowych list przebojów!

MATA TANECZNA

Portfolio 1

Interaktywna mata to doskonała atrakcja jaką można wykorzystać m.in. na spotkaniach firmowych urozmaiconych w imprezę taneczną. Pozwala ona na wykazanie się niebywałą sprawnością w tańcu oraz nauczenie się nowych kroków. Prowadzi do wyłonienia firmowego króla parkietu!

GRILL PARTY, OGNISKO

Portfolio 1

Grill party i ognisko na świeżym powietrzu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oderwać się od biurowej rzeczywistości i zrelaksować w plenerowej, przyjaznej atmosferze. Zespół EventForYou oferuje również możliwość zorganizowania firmowej biesiady grillowej poszerzonej o wyszukany catering.

EKSTREMALNE ATRAKCJE

Portfolio 1

Twoi pracownicy to zespół osób tryskających energią, którzy nie boją się nowych wyzwań? Loty balonem, paralotnią, skoki ze spadochronów – to tylko fragment atrakcji, które oferujemy. Dla EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych – poproś nas o przygotowanie indywidualnej ekstremalnej oferty na Twoją imprezę firmową!

VOUCHERY PODARUNKOWE

Portfolio 1

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy podarunkowe vouchery, pozwalające na przekazanie pracownikom, klientom, partnerom biznesowym usługi z naszej oferty w formie bonu podarunkowego.

ZAPROSZENIA

Portfolio 1

Wyszukane zaproszenie to przedsmak organizowanej imprezy. Zespół EventForYou zajmuje się wykonywaniem komplesowych zaproszeń – zaaranżowanych w tematycznym stylu, odpowiadającym scenariuszowi wydarzenia. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty możesz mieć pewność, że wszystkie elementy imprezy będą ze sobą współgrały.

DEKORACJE

Portfolio 1

Uzyskanie niezapomnianego nastroju imprezy jest możliwe dzięki wykorzystaniu wyszukanych, zindywidualizowanych dekoracji, nawiązujących do tematyki spotkania. – Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami aranżacji wnętrz oraz kreatywnymi florystami, reżyserujemy wydarzenia w unikalny, klimatyczny sposób.

PINIATY

Portfolio 1

W nawiązaniu do ludowych zwyczajów krajów latynoskich oferujemy możliwość urozmaicenia imprezy w tematyczną piniatę – kukłę wypchaną słodyczami, którą uczestnicy imprezy będą musieli rozbić, by jak najszybciej uzyskać dostęp do jej zawartości.– Zabawa z piniatą to idealny pomysł na unikalne rozpoczęcie imprezy!

CATERING

Portfolio 1

Dzięki współpracy z najlepszymi kucharzami i mistrzami sztuki kulinarnej zapewniamy kompleksową usługę cateringową podczas nawet najbardziej wyszukanego, ekskluzywnego wydarzenia. Oferujemy profesjonalną obsługę gości przez doświadczonych kelnerów.

IMPREZY SCENARIUSZOWE

Portfolio 1

Zespół EventForYou organizuje imprezy tematyczne, które przebiegają zgodnie z wyjątkowym, ustalonym wcześniej scenariuszem. Plan imprezy dostosowany jest idywidualnie do unikalnego charakteru wydarzenia.

ZAPLECZE SCENICZNE

Portfolio 1

Zespół EventForYou oferuje możliwość wynajmu podestów scenicznych, a także wyposażenia ich w sprzęt estradowy niezbędny do realizacji eventu – oświetlenie, nagłośnienie, aranżację dekoracyjną itp. Wybór oraz rozmiar sceny dostosowany jest do charakteru i rozmiaru wydarzenia.

SPRZĘT KONFERENCYJNY

Portfolio 1

Podczas organizacji konferencji, konwencji, szkoleń itp. – zespół EventForYou oferuje możliwość wyposażenia obiektu, w którym odbywa się wydarzenie w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Odpowiedzialność za montaż i sprawne działanie urządzeń spoczywa w naszych rękach.

BUDOWA STOISK TARGOWYCH

Portfolio 1

Zajmujemy się profesjonalną aranżacją wystąpień firm na targach branżowych: począwszy od budowy stoiska, zamówienia hostess i promotorów, zorganizowania pobytu pracowników podczas trwania okresu wystawniczego, kończąc na promocji i lansowaniu produktu.

TRANSPORT

Portfolio 1

Aby ułatwić gościom dojazd na miejsce organizowanej przez nas imprezy, a także zapewnić wygodny i bezpieczny powrót – oferujemy możliwość zamówienia usługi transportu uczestników. Podróż zapewniamy zarówno w stylu luksusowym (limuzyny), jak i ekonomicznym (bus itp.) – w zależności od indywidualnych preferencji klienta.

SURVIVAL

Portfolio 1

EventForYou organizuje profesjonalne imprezy survivalowe, w trakcie których uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w zabawie przepełnionej zagadnieniami związanymi ze szkołą przetrwania, tematyką wojskową (gry żołnierskie, paintball), rozrywką na powietrzu.

CSR

Portfolio 1

Element Społecznej Odpowiedzialności Biznesu CSR pojawia się coraz częściej w programie scenariuszowym niemalże każdego organizowanego przez naszą firmę wydarzenia. Zawarcie w imprezie np. akcji charytatywnej, której efekt przyczyni się do konkretnego szczytnego celu zapewnia uczestnikom poczucie satysfakcji, spełnienia oraz zadowolenia z widocznego efektu wspólnej pomocy.